Fotografická soutěž na 500 let reformace – Konkurs fotograficzny na 500-lecie Reformacji

Autor: jak <sucha(at)sceav.cz>, Téma: Zajímavosti, Vydáno dne: 28. 12. 2016

Farní sbor Slezské církve evangelické a. v. v Havířově-Suché vyhlašuje u příležitosti Roku reformace fotografickou soutěž. Tématem je „reFORMACE – obnova života člověka“.

Pravidla soutěže...

 1. Soutěže se může zúčastnit každý.
 2. Své fotografie v maximálním počtu 5 zašlete prostřednictvím úschovny na email: sucha@sceav.cz Zasláním fotografie do soutěže potvrzujete své autorství a vyjadřujete souhlas s jejím zveřejněním.
 3. Do předmětu emailu napište FOTOGRAFICKÁ SOUTĚŽ a do textu své jméno a příjmení, adresu, kontakt a název fotografie (vaše osobní údaje nebudou zveřejněny). K fotografii můžete přidat popis dlouhý maximálně 3 věty.
 4. Datum uzavření soutěže: 15. 5. 2017.
 5. O prvních 3 vítězných místech rozhodne komise složená z redaktorů církevních médií.
 6. Vyhlášení vítězů: 4. 6. 2017 během rodinné bohoslužby u příležitosti Dne dětí v evangelickém kostele v Havířově-Prostřední Suché (v 15:00 h – GPS: 49°48'7.865"N, 18°27'32.729"E) a pak v 7. čísle měsíčníku Slezské církve evangelické a. v. „Přítel – Przyjaciel“.
 7. Všechny fotografie budou vystaveny na Zoneramě (www.zonerama.com) ve speciálním albu s názvem „reFORMACE – reFORMACJA – obnova života – odnowa życia“.
 8. Vítězné snímky budou vystaveny na Evangelickém dni 17. 9. 2017 v Českém Těšíně a také budou publikovány v časopise „Přítel – Przyjaciel“.


Parafia Śląskiego Kościoła Ewangelickiego A. W. w Hawierzowie Suchej ogłasza z okazji Roku Reformacji konkurs fotograficzny pt. „reFORMACJA – odnowa życia człowieka”.

Zasady konkursu

 1. W konkursie może wziąć udział każdy.
 2. Fotografie w maks. liczbie 5 przesyłać należy za pośrednictwem przechowalni internetowej na adres e-mail: sucha@sceav.cz Przesłanie zdjęcia do konkursu równoznaczne jest z potwierdzeniem jego autorstwa oraz wyrażeniem zgody na jego opublikowanie.
 3. W przedmiocie e-mailu wpisać należy hasło KONKURS FOTOGRAFICZNY, a w tekście zamieścić swoje imię i nazwisko, dane kontaktowe i tytuł zdjęcia (dane osobiste nie zostaną podane do wiadomości publicznej). Do zdjęcia można dodać opis zawarty w maks. 3 zdaniach.
 4. Data zamknięcia konkursu: 15. 5. 2017.
 5. O pierwszych 3 miejscach zadecyduje komisja złożona z redaktorów mediów kościelnych.
 6. Ogłoszenie zwycięzców: 4. 6. 2017 podczas nabożeństwa rodzinnego z okazji Dnia Dziecka w kościele ewangelickim w Hawierzowie Suchej (o godz. 15:00 – GPS: 49°48'7.865"N, 18°27'32.729"E), a następnie w 7. numerze miesięcznika Śląskiego Kościoła Ewangelickiego A. W. „Přítel – Przyjaciel“.
 7. Wszystkie fotografie wystawione zostaną na Zoneramie (www.zonerama.com) w specjalnym albumie pt. „reFORMACE – reFORMACJA – obnova života – odnowa życia“.
 8. Zwycięskie fotografie wystawione będą podczas Ewangelickiego Dnia Kościoła 17. 9. 2017 r. w Czeskim Cieszynie, a także zostaną opublikowane na łamach czasopisma „Přítel – Przyjaciel“.