Rozloučení s prázdninami 2008

Autor: bogdan <bogdan.tacina(at)seznam.cz>, Téma: Naše rodina, Vydáno dne: 01. 09. 2008

rozlouceni s prazdninami - 31V poslední prázdninovou neděli se v našem sboru konala již tradiční akce „Rozloučení s prázdninami“ spojená s dětskou bohoslužbou.
První část se konala v kostele, kde jsme mohli slyšet krátké úvodní slovo našeho faráře Sen. Janusza Kożusznika, pak jsme zazpívali společnou píseň „Taki duży, taki mały może świętym być“, po níž následovala modlitba a čtení Jakuba Nierostka z Písma svatého. Následně nám děti z klubu rodin předvedly svůj připravený program, po němž následovalo Slovo k dětem i dospělým pronášené naším misionářem Petrem Unuckou. Po Slově ještě děti dostaly Požehnání a zazpívali jsme společně závěrečnou píseň „Ať jsi velký nebo malý“ a pak už jsme se všichni přesunuli do zahrady u kostela, kde na děti už čekaly různé soutěže a také, u děti velmi oblíbený, skákací hrad.

Všichni jsme také mohli ochutnat skvělé „sušské“ hot dogy připravované naším bratrem Janem Markem, jak rovněž výtečné gofry připravované sestrami Marylou Marek a Dankou Firlovou.

Pro rodiny byla také připravená soutěž, ve které se členové týmů (rodin) účastnili různých disciplín, ve kterých měli nasbírat co nejvíc bodů. Vítězné týmy pak byly odměněny hodnotnými cenami.

Všem pořadatelům a pomáhajícím děkujeme za zorganizování této hezké rodinné akce.

Fotky z akce si můžete prohlédnout v této fotogalerii Fotogalerie.